Kuçi e PSD-së ‘godet’ Haki Abazin e VV-së përmes kësaj fotografie epike

Kuçi e PSD-së ‘godet’ Haki Abazin e VV-së përmes kësaj fotografie epike

Ish-kandidatja për deputete nga Partia Social Demokrate, Natyra Kuçi, ka ironizuar me Lëvizjen Vetëvendosje dhe mënyrën për ta luftuar korrupsinin përmes anëtarit të saj, Haki Abazi.

Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Facebook, Kuçi ka ironizuar me Haki Abazin dhe VV.

Bashkëngjitur fotografisë, Kuçi nuk ka lënë ndonjë koment.

Kujtojmë se vetëm dy ditë më parë lideri i VV’së, Albin Kurti, e ka propozuar Abazin për zëvëndëskryeministër të dytë të vendit.

Ky i fundit më pas, bëri bujë nëpër media për një deklaratë  të tij të mëhershme, ku kishte fajësuar Vetëvendosjen për vrasjen e Astrit Deharit.