Kujt po i thotë Ledri po të shkruan frajeri?

Kujt po i thotë Ledri po të shkruan frajeri?

Mbrëmjet muzikorë të artistëve shqiptarë janë duke marrë vëmendje të madhe.

E gjithë kjo pasi që ata janë duke postuar në vendet që janë duke përforcuar për publikun.

Njëri nga ta është edhe reperi i njohur, Ledri Vula, i cili ka sjelle pamje nga koncerti i tij mbrëmë.

Ajo çka ka renë në sy është një video e tij, ku pasi që është duke ingjizuar me telefonin e një vajzë i drejtohet që është duke i shkruar frajeri.

“Po të shkrun frajeri”, ka thënë Ledri, i cili është shoqëruar më disa zhurma të publikut.

Kujtojmë së Ledri para disa javë ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim më Kidën dhe Butrint Imerin të titulluar “ Dale”./Insajderi.com