Kukës, mbytet në rezervuar 19-vjeçari

Kukës, mbytet në rezervuar 19-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Novosej në Kukës, ka njoftuar Policia e Shtetit shqiptar, njofton Insajderi.

Mësohet se një 19-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në rezervuar, ku dyshohet se ishte duke u larë. Viktima është shtetasi S.B., rreth 19-vjeç.

Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e policisë dhe grupi hetimor./Insajderi.com