Kurti: Të gjithë juve që po luftoni këtë krizë, faleminderit

Kurti: Të gjithë juve që po luftoni këtë krizë, faleminderit

Kryeministri i shkarkuar Albin Kurti, ka publikuar një video ku pasqyrohet puna e mjekëve, policëve, ushtarëve e krejt atyre që po luftojnë kundër panemisë.

Këtu ata falënderohen për punën e sakrificën që po bëjnë.

Ndërsa, në videon 3 minutëshe, Kurti ka shkruar “Të gjithë juve që po luftoni këtë krizë me guxim dhe punë, ju faleminderit”./Insajderi.com

Të gjithë juve që po luftoni këtë krizë me guxim dhe punë, ju faleminderit

Të gjithë juve që po luftoni këtë krizë me guxim dhe punë, ju faleminderit.

Gepostet von Albin Kurti am Montag, 27. April 2020