Ky është çifti që humbi jetën në një aksident në Gllarevë (Foto)

Ky është çifti që humbi jetën në një aksident në Gllarevë (Foto)

Tre është numri i viktimave nga aksidenti i pasdites së sotme në magjistralen Pejë-Prishtinë, në fshatin Gllarevë.

Jakup Rizë Berisha dhe Selvije Berisha janë çifti që kanë mbetur të vdekur si pasojë e këtij aksidenti, shkruan.

Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i viktimës, përmes rrjeteve sociale.

“Me pikëllim të thellë mora lajmin e hidhur se pasditen e sotme në një aksident trafiku në rrugën Pejë Prishtinë (Gllarevë) humbi jetën vëllai i ynë, Jakup Rizë Gërvalla (Berisha) së bashku me bashkëshorten e tij Selvije Berisha”, ka shkruar ai.