Ky është goli fantastik i Atdhe Nuhiut (VIDEO)

Ky është goli fantastik i Atdhe Nuhiut (VIDEO)

Kombëtarja e Kosovës ka kaluar në epërsi ndaj Çekisë me golin e shënuar nga Atdhe Nuhiu. Ishte minuta e 50 kur Nuhiu shënon me gol duke u gjind më së miri në zonë për 1:0

Kjo ndeshje është e vlefshme për kualifikimet në Euro 2020 dhe Kosovës i nevojitet patjetër fitorja në mënyrë që të shpresoj për kualifikim në evropian./Insporti.com