Ky është i riu që humbi jetën si pasojë e aksidentit në rrugën Viti-Kllokot

Ky është i riu që humbi jetën si pasojë e aksidentit në rrugën Viti-Kllokot

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur mëngjesin e të enjtës në rrugën “Viti-Kllokot”, njofton Insajderi.

Viktima është Dardan Ilmi Selimi, nga fshati Gërmovë.

Përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook, nga ky fshat kanë dhënë detaje për të riun i cili vdiq tragjikisht në aksident.

“Sot në mengjes më 03.12.2020 në aksident trafiku ka humubur jetën Dardan Ilmi Selimi. Pasi që një pjesë e familjes gjendet në botën e jashtme, për varrim ju njoftojmë më vonë, kurse të ndjerin Zoti e dërgoftë në parajsë”, thuhet në njoftim./Insajderi.com

Image may contain: 1 person, beard, closeup and indoor