Ky është kosovari që po i kalon pushimet me vajzën e Donald Trumpit

Ky është kosovari që po i kalon pushimet me vajzën e Donald Trumpit

Vajza e presidenti amerikan, Donald Trump, Tiffany, ka zgjedhur ishullin grek, Mykonos si destinacion të pushimeve për herë të dytë këtë vit.

Tiffany e cila është vajza e madhe e presidentit të Amerikës, u shoqërua në pushime nga miqtë dhe i dashuri i saj, Michael Boulos. 25-vjeçarja u fotografua teksa po relaksohej në ishullin luksoz përkrah njerëzve të saj më të afërt.

Pranë Tiffany-t u pa edhe djaloshi kosovar, Adrian Krasniqi, i cili u fotografua shumë pranë vajzës së Trump, gjë e cila tregon për raportet e afërta që ai ka me vajzën e presidentit të Amerikës, derisa ato dukeshin në disponim dhe po kalonin kohë të mirë së bashku, shkruan Indeksonline.