LAJMI FUNDIT: Isa Mustafa pozitiv me coronavirus

LAJMI FUNDIT: Isa Mustafa pozitiv me coronavirus

Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv me coronavirus.

Lajmin e ka konfirmuar vet Isa Mustafa në llogarinë e tij në Facebook.

“Të nderuar miq
Sot, pas analizave te kryera, kam rezultuar pozitiv me Covid-19.
Përveç një plogështie, nuk vërej ndonjë shqetësim tjetër shëndetësor. Anëtarët e tjerë të familjes nuk janë të prekur.
Ditet në vijim to të jem i izoluar.
Apeloj te të gjithë për kujdes maksimal”, ka shkruar lideri LDK-së.

Coronavirusi ka përfshirë shumë zyrtarë të LDK-së. shefi grupit parlamentar, Arben Gashi, ish-ministrin e Infrastrukturës, Lumir Abdixhiku, deputeti, Haxhi Avdyli dhe zyrtarë të tjerë të partisë. /Insajderi.com/