Lajmi i fundit: Vdes motoçiklisti në Gjilani

Lajmi i fundit: Vdes motoçiklisti në Gjilani

Ka vdekur në aksident trafiku motoçiklisti i cili sot sot u aksidentua me një veturë në lagjen “Halim Orana”, në Gjilan.

Lajmi për Insajderin e ka konfirmuar drejtori i Spitalit të Gjilanit, Nistret Hajrullahu.

“Është sjell pa shenja jete në Shërbimin e Emergjencës, ka lindur në vitin 1995 bëhet fjalë për D.H”, ka thënë Hajrrullahu për Insajderin.

 

Aksidenti në Gjilan: Motoçiklisti në gjendje të rëndë, dalin pamjet

Aksident i rëndë në Gjilan mes një motoçiklisti dhe një veture