Lëndohet një person në vendin e punës

Lëndohet një person në vendin e punës

Një person në Prishtinë është lënduar në vendin e tij të punës.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën në “Ndue Perleshi”.

Punëtori ka pësuar lëndime trupore.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës viktima është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për tretman mjekësor.

Lidhur me këtë është intervistuar një person dhe me urdhër të prokurorit rasti mbetet në procedurë të rregullt. /Insajderi.com