Lëndohet një person pas përplasjes mes veturës dhe motorit në Ferizaj  

Lëndohet një person pas përplasjes mes veturës dhe motorit në Ferizaj  

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti në rrugën “Epopeja e Jezercit” në Ferizaj.

Nga aksidenti, ku u përfshinë një motoçikletë dhe një veturë, ngasësi i motoçikletës ka pësuar lëndime dhe është dërguar në spital.

Agim Gazhi, zëdhënës i Policisë në rajonin e Ferizajt ka konfirmuar rastin duke shtuar se policia është në vendin e ngjarjes.