Lëvizja Vetëvendosje mban konferencë për media

Lëvizja Vetëvendosje mban konferencë për media

Lëvizja Vetëvendosje do të mbajë të mërkurën një konferencë për media.

Kjo konferenca fillon nga ora 13:00, njofton Insajderi.

Nuk është përmendur tema e diskutimit, por pas marrëveshjes së Uashingtonit, subjekti politik i Albin Kurtit ka qenë aktiv në kundërshtimin e marrëveshjes ekonomike ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. /Insajderi.com