Limaj reagon pas vrasjes së katërfishtë në Viti

Limaj reagon pas vrasjes së katërfishtë në Viti

Kryetari i NISMA-s Socialdemokrate, Fatmir LImaj, ka reaguar për ngjarjen e rëndë në Pozhoran të Vitisë.

“I prekur thellë nga ngjarja tragjike në Pozhoran të Vitisë̈, ku ndërruan jetë katër persona, anëtarë të një̈ familje”.

Në Viti një person ka vrarë bashkëshorten, dy djemtë e tij dhe pastaj vetën.

“Ngjarje të tilla janë goditje të renda e rishtuese që na prekin të gjithëve si shoqëri”, tha Limaj.

Ai shprehi ngushëllime për të gjithë ata që e kanë njohur këtë familje. /Insajderi.com