Lladrovci për vrasjen e 15-vjeçarit: Ky rast ka shokuar Drenasin dhe me gjerë

Lladrovci për vrasjen e 15-vjeçarit: Ky rast ka shokuar Drenasin dhe me gjerë

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka marr pjesë në varrimin e të miturit A. Muja, i cili tragjkisht humbi jetën në fshatin Gradicë, njofton Insajderi.

Kryetari Lladrovci vdekjen e tij e ka quajtur tragjike derisa ka shprehur ngushëllime të sinqerta familjes Muja nga Gradica për humbjen e jetës së djalit të tyre.

“Ky rast ka shokuar jo vetëm familjen por mbarë shoqërinë në Drenas dhe me gjerë. Në emër të gjithë qytetarëve të Komunës së Drenasit shpreh ngushëllime të sinqerta familjes Muja, shokëve dhe gjithë atyre që e kanë njohur. Shpresoj që këto ngjarje të mos ndodhin kurrë më”, është shprehur mes të tjerash Lladrovci./Insajderi.com