Lul Raka shërohet nga Coronvirusi

Lul Raka shërohet nga Coronvirusi

Mikrobiologu, Lul Raka, është shëruar nga Coronavirusi, njofton Insajderi.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Raka, gjatë një intervistë për Radio Televizionin Publik.

Në mesazhin e tij Raka tha se shifrat e të prekurve me Coronavirus janë rritur për shkak të “motit të keq dhe hyrjes brenda dhe kthimit në shkolla.

Në fund ai ka thënë se zvogëlimi i kontaktit mes njerëzve zvogëlon shifrat më Coronavirusin./Insajderi.com