LVV feston ditëlindjen e Mimoza Kusari-Lilas

LVV feston ditëlindjen e Mimoza Kusari-Lilas

Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur që deputetes Mimoza Kusari-Lila, t’ja festojë ditëlindjen në Kuvend.

Deputetja e Alternativës që është në grupin parlamentar të LVV-së feston ditëlindjen e 45’të.

“Ditëlindja në Kuvendin e Kosovës. Faleminderit grupit parlamentar të Lëvizja Vetëvendosje! për urimet dhe respektin”, shkroi Kusari-Lila në Facebook.

Kusari-Lila është shumë aktive në Parlamentin e Kosovës, madje ajo sot ka pasur përplasje me kryeministrin, Avdullah Hoti. /Insajderi.com

 

Ditëlindja në Kuvendin e Kosovës 🎂 Faleminderit grupit parlamentar të Lëvizja VETËVENDOSJE! për urimet dhe respektin.

Gepostet von Mimoza Kusari am Freitag, 16. Oktober 2020