Madonna feston 62 vjetorin me fëmijët e saj, të dashurin 23 vjeçar – dhe një pjatë plot marihuanë

Madonna feston 62 vjetorin me fëmijët e saj, të dashurin 23 vjeçar – dhe një pjatë plot marihuanë

Madonna festoi ditëlindjen e 62-të me më të dashurit e saj, njofton Insajderi.

Legjenda e popit, e cila zbuloi në prill se ajo kishte testuar pozitive për antitrupat Coronavirus, festoi  ditëlindjen e 62-të me familjen e saj dhe të dashurin e përfolur, Ahlamalik Williams në Xhamajka.

Gjatë fundjavës, nëna e gjashtë fëmijëve ndau një pjesë të vogël të festës, nëpërmjet disa fotografive.

Party bus: Further images see Madonna's daughters Mercy, 14, along with twins Estere and Stelle, seven, all posing with friends in the tour bus

Veshur me një fustan me lule, në një foto ajo shihej e ulur në një karrige prej kadifeje të kuqe me një tabaka të mbuluar me letra dhe grimca të marihuanës.

Come party with me: 'Welcome to Jamaica...' Madonna captioned the post; seen that evening in her Instagram Stories with a large marijuana plant in the background

Other fabulous photos from the party included: Madonna's ethereally gorgeous mini-me daughter Lola, 23

Në një tjetër fotografi ajo shihet me vajzën e saj 23 vjeçare, dhe në një tjetër teksa hidhet në përqafimin e të dashur të saj, 25 vjeçar. /Insajderi.com

Another photo in the spread: The happy couple posed with their arms wrapped around one another, with the Music hitmaker staring up at Williams lovingly

Burimi: Daily Mail