Masat e reja anti-COVID’19: MSH mban konferencë në orën 15:00

Masat e reja anti-COVID’19: MSH mban konferencë në orën 15:00

Ministria e Shëndetësisë do të mbajë sot një konferencë për media që pritet të fillojë nga ora 15:00, njofton Insajderi.

Kështu është bërë e ditur nga vetë kjo ministri me anë të një njoftimi.

Siç informon MSH, temë e konferencës do të jenë masat e reja dhe situate epidemiologjike rreth COVID-19.

Gjithashtu, do të komunikohen edhe raporti ditor i rezultateve Covid-19 dhe raporti i të hospitalizuarve në ShSKUK.  /Insajderi.com