Mbahet konferencë për aksionin në Karaçevë

Mbahet konferencë për aksionin në Karaçevë

Një konferencë për media lidhur me aksionin e realizuar mbrëmë në fshatin Karaçevë të Kamenicës dhe rajonet tjera, pritet të mbahet sot, njofton Insajderi.

Kjo koncerencë e cila do të fillojë nga ora 14:00, do të mbahet në Prokurorinë Themelore në Gjilan.

Në këtë konferencë do të marrin pjesë përfaqësues të lartë nga Prokuroria Themelore në Gjilan, Inspektorati Policor i Kosovës dhe Policia e Kosovës. /Insajderi.com