Mbi 120 minuta takim – Kurti-Mustafa ende pa marrëveshje

Mbi 120 minuta takim – Kurti-Mustafa ende pa marrëveshje

Albin Kurti dhe Isa Mustafa janë duke vazhduar takimin brenda objektiti të Kuvendit të Kosovës.

Tashmë kanë kaluar më shumë se 2 ore nga nisja e takimit të dy lidervëve dhe ende nuk ka një marrëveshje finale për bashkëqeverisje, shkruan Insajderi.

Albulena Haxhiu nga Vetëvendosje pas mbledhjes së kryesisë ka thënë se nuk është asgjë e sigurt që do të arrihet marrëveshja me LDK-në, përderisa Besian Mustafa nga LDK, pas mbledhjes se kryesisë ka thënë se kanë përafrime me Vetëvendosjen./Insajderi.com

Lexo edhe: 

Më shumë se një orë takim – Kurti-Mustafa ende pa marrëveshje

Paradite u fjalosën rëndë, pasdite Agim Veliu e “dënon” Vjosa Osmanin

Shiko edhe Videon-Indoks