Mbytet edhe një kosovar në Shqipëri

Mbytet edhe një kosovar në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme, në bregdetin e Durrësit.

Sikurse njofton policia shqiptare një 60 vjeçar nga Kosova, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./Insajderi.com