Mesazhi i Zemajt për nxënësit

Mesazhi i Zemajt për nxënësit

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka një mesazh për nxënësit e Kosovës.

Për shkak të situatës me COVID-19 ai ka kërkuar kujdes të shtuar.

Zemaj përmes një postimi në Facebook, tha se “mësimi online nuk e zëvendëson mësimin në shkolla”.

“Nxënës të dashur, mësimi online, nuk e zëvendëson mësimin në bankën e shkollës, as mësuesen e mësuesin, as shoqet dhe shokët e shkollës”, ka shkruar ndër tjerash Zemaj. /Insajderi.com

Mesazhi plotë i Zemajt:

Kujdes i shtuar, mësim i sigurt në bankat shkollore. Nxënës të dashur, mësimi online, nuk e zëvendëson mësimin në…

Gepostet von Armend Zemaj am Mittwoch, 21. Oktober 2020