Meshkuj e femra përpleshen mes veti

Meshkuj e femra përpleshen mes veti

Pesë persona janë arrestuar për shkak të një përleshjeje në Komunën e Gjakovës.

Tre prej tyre ishin meshkuj e dy femra shtetase të Shqipërisë.

Dy prej tyre kanë marrë lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, tre të dyshuarit u dërguan në mbajtje, ndërsa të dyshuarat u liruan në procedurë të rregullt. /Insajderi.com