Mësoni motin për ditën e nesërme

Mësoni motin për ditën e nesërme

Për dallim nga sot, kur temperaturat ishin të larta dhe mbizotëronte vetëm dielli, nesër nuk do të jetë njësoj.

Sipas meteorologëve, nesër do të ketë mot me diell dhe vranësira të cilat vende-vende do të përcillen me riga shiu, shkruan Indeksonline.

Temperaturat do të sillen nga 10 deri 24°C, si dhe do të fryj erë nga jugu 20 deri 47km/h