Ministri Mustafa pozitiv me COVID-19

Ministri Mustafa pozitiv me COVID-19

Ministri i Bujqësisë, Besian Mustafa, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me virusin COVID-19.

Ai tha se dje ka marrë rezultatin e  testit, ku dhe më pas filloi vetizolimin, njofton Insajderi.

Ai ka shprehur falënderim për punonjësit shëndetësorë të cilët po japin maksimumin për të shëndetin e qytetarëve të Kosovës.

Ministri po ashtu apeloi që të gjithë të japin kontributin në luftimin e pandemisë COVID-19. /Insajderi.com

Postimi i plotë: