Mitrovicë: Sulmon babain dhe largohet nga shtëpia

Mitrovicë: Sulmon babain dhe largohet nga shtëpia

Pas orës 12 të natës, të hënën sulmoi fizikisht babain i tij, njofton Insajderi.

Më pas djali nga Mitrovica iku në drejtim të panjohur.

Policia ka konfiskuar një thikë që është përdorur në rast.

Ndërsa, natyra e lëndimit të prindit është e lehtë. Por, është dashur të marrë tretman mjekësor. /Insajderi.com