Moderaroja e njohur thotë se po e kopjon Dua Lipa

Moderaroja e njohur thotë se po e kopjon Dua Lipa

Nevina Shtylla është moderatorja e programit “E diell”, e që së fundmi e ka akuzuar yllin botëror se po e kopjon atë.

Moderatorja shumë shpesh eksperimenton me veshje dhe stilin e flokëve të saj, me ç’rast edhe po merr vëmendjen e shumë ndjekësve.

Por me këtë postim të fundit ajo ka bërë diçka të cilën shumë pak e prisnin.

“2016 para se te ma kopjonte Dua Lipa modelin e flokëve”, shkruan ajo në një foto të postuar me vello të veshur.