Molliqaj: Ka dy muaj që nuk kam asnjë të hyrë

Molliqaj: Ka dy muaj që nuk kam asnjë të hyrë

Ka dy muaj që Dardan Molliqaj nuk e ka asnjë të hyrë, njofton Insajderi.

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i Partisë Socialdemokrate, deklaroi të premten se në dy muajt e fundit nuk ka asnjë të hyrë financiare.

Ai në emisionin “Pa maskë”, tha se mbijeton me kursimet e tij.

“Ka dy muaj që jam pa të hyra, sepse deri në shtator kam pasur pagën e deputetit që merret edhe 1 vit pas mandatit”, tha ai.

Molliqaj theksoi se nuk shpenzon shumë dhe se jeton mirë. /Insajderi.com