Momenti kur Ranita u vra nga i dashuri i saj vetëm sepse hyri live ne Facebook

Momenti kur Ranita u vra nga i dashuri i saj vetëm sepse hyri live ne Facebook

Rannita Williams u vra nga ish i dashuri gjatë një bisede “Live” në Facebook. Ranita, 27 vjeçe, gjatë një grindjeje me ish të dashurin e saj, Jonathan Robinson, ishte duke biseduar me dikë “Live” në Facebook, ku pas disa minutash ia e vrau aë me gjakftohtësi, transmeton gazetametro.net

Robinson e mbajti Rannitën në shtëpinë e tij në Luiziana, e detyroi atë të ndizte kamerën dhe të kërkonte falje para të gjithëve.

Në videon prekëse shihet se si viktima qëndron ndërsa vrasësi ecën pas saj dhe bën kërcënime të qarta për vdekje.

“K**v*, a dëshiron të bëhesh e njohur”, e ka pyetur ai disa herë, ndërsa Williams iu është përgjigjur që nuk dëshiron dhe ka kërkuar nga ai që të qetësohet.

“Ndalu Jonathan, ndalu”, ka qenë fjalët e fundit të vajzës së ndjerë para se i dashuri të shtinte 6 herë në drejtim të saj.

Në fund të videos ai ka thënë një fjali bizare: “Tani është fundi k**v*. Tani është fundi.”
Pas sulmit, Rannita u transferua në spital, por ajo iu nënshtrua lëndimeve të saj.
Robinson është akuzuar për vrasjen e shkallës së dytë, dhe hetimi pohon se kjo nuk ishte hera e parë që kishte keqtrajtuar ish të dashurën

https://www.youtube.com/watch?v=kOXut–dFbc