Mot me shi

Moti sot do të jetë me shi.

Mot me shi

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me shi.

Minimalja e temperaturës së ditës do të sillet nga 10-14 gradë, kurse maksimalja do të arrij deri në 18 gradë celsius.

Kryesisht temperaturat do të mbeten të ulëta, por nga mesi javës pritet të stabilizohen. /Insajderi/