Moti për sot

Moti për sot

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9 deri 14 gradë Celsius.

Ndërsa, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-26 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga jugperëndimi dhe juglindja me shpejtësi 1-7 m/s. /Insajderi.com