Moti për sot

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 8 dhe 9 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i jugperëndimit. /Insajderi.com