Moti për sot

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të hënën në vendin tonë parashihet mot me shi në viset e ulëta dhe mesatare, ndërsa në ato të larta parashihet të bie borë.

Sipas këtij Instituti, nga dita e martë pritet të bie po ashtu borë.

Ndërsa temperaturat minimale do të lëvizin minus 4 dhe 1 gradë. /Insajderi.com