Moti për sot

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së premte pritet të kemi reshje të shiut dhe borës, njofton Insajderi.

Sipas parashikimeve, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri 0 gradë Celsius.

Ndërsa ato maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-11 gradë Celsius. /Insajderi.com