Moti për sot

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me vranësira dhe diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes. /Insajderi.com