Mustafa per Biden: Amerika bëri zgjidhjen e merituar

Mustafa per Biden: Amerika bëri zgjidhjen e merituar

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka komentuar fitoren e Joe Biden për president të ShBA-ve, njofton Insajderi.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se “Amerika bëri zgjidhjen e merituar”.

Tutje Mustafa ka shkruar se “e ka pasur rastin ta takoj dhe të flas më një njeri të mrekullueshëm, siç është Joe Biden”.