Ndërron jetë gazetari Nazmi Misini

Ndërron jetë gazetari Nazmi Misini

Gazetari i Radio Kosovës, Nazmi Misini ka ndërruar jetë

Lajmi është bërë i ditur nga ish kolegu i tij, Sabit Ballabani përmes një postim në Facebook.

“Lamtumirë shoku dhe kolegu im më i mirë. Të prehesh në paqe Nazmi Misini”, ka shkruar ai.

Misini përgjatë karrierës së tij si gazetar ka qenë edhe kryeredaktori i gazetës ‘Rilindja’. /Insajderi.com