Në Kaçanik, djali e sulmon fizikisht nënën e tij

Në Kaçanik, djali e sulmon fizikisht nënën e tij

Policia njofton se dje në Kaçanik është një arrestuar, i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht dhe ka kërcënuar nënën e tij.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:00.