Nga 6 nëntori nuk dihet vendndodhja e saj: Publikohen të dhëna shtesë për gruan e zhdukur

Nga 6 nëntori nuk dihet vendndodhja e saj: Publikohen të dhëna shtesë për gruan e zhdukur

60 vjeçarja me kombësi boshnjake, Rukije Kajanoviq, është zhdukur që nga data 6 nëntor e këtij viti, njofton Insajderi.

Operacioni për gjetjen e saj pritet të nis sonte.

Këtë e ka konfirmuar Ridvan Tahiri, nga grupi i vullnetarëve për gjetjen e personave të zhdukur.

E zhdukura për herë të fundit është parë afër Pejës, Banjës, atë ditë ka pasur të veshur pantallona të kaltër, xhaketë dhe kapelë të zezë. /Insajderi.com

Vemendje!!

Person i humbur.

Emri: Rukija
Mbiemri: Kajoviq
Mosha: 60 vjeq
Gjinia: Femer
Kombesia:…

Posted by Ridvan Tahiri Riki on Sunday, November 15, 2020