Ngacmon seksualisht disa fëmijë përmes rrjeteve sociale

Ngacmon seksualisht disa fëmijë përmes rrjeteve sociale

Është arrestuar një person pasi ka ngacmuar seksualisht disa fëmijë nëpër rrjete sociale.

Policia  e Kosovës ka kontrolluar një lokacion dhe ne cilësi të provave janë sekuestruar një kompjuter llaptop si dhe një telefon mobil.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com