Një 30-vjeçar gjendet i mbytur në plazhin e Durrësit

Një 30-vjeçar gjendet i mbytur në plazhin e Durrësit

Një 30-vjeçari është është gjetur i mbytur rreth 100 m në det në Durrës, të shtunën.

Trupi i pajetë është gjetur në zonën bregdetare mes Portoromanos dhe Kallmit.

Menjëherë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe gjetjen e identitetit të personit.

Nga raporimet e para  nuk konstatohen shenja dhune, raporton TCh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes. /Insajderi.com/