Një 70 vjeçar gjendet pa shenja jete në një lokal të Prishtinës

Një 70 vjeçar gjendet pa shenja jete në një lokal të Prishtinës

Një 70 vjeçar është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së sotme në rrugën “Fazli Grajçevci” në Prishtinë, njofton Insajderi.

Kështu ka bërë të ditur për Gazetën Online Insajderi, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, i cili tha se personi është gjetur i vdekur në një lokal në kryeqytet.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po ndërmerren veprimet e nevojshme për të zbardhur rrethanat e këtij rasti.

“Rreth orës 16:00 është marrë informata për një person pa shenja jete në një lokal në rrugën ‘Fazli Grajçevci’ në Prishtinë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes po ashtu edhe ekipa mjekësore emergjente e cila ka konstatuar se trupi i një mashkulli rreth 70 vjeç është pa shenja jete. Aktualisht janë duke u ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për të zbardhur rrethanat që karakterizojnë rastin”, ka thënë Borovci. /Insajderi.com