Një burrë gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Një burrë gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Një person është gjetur i vdekur të martën rreth orës 19:10 në Prishtinë.

Sipas policisë, viktima është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në rrugën “Agim Çavdërbasha”.

Rasti është hapur si “Hetim mbi vdekjen”.

“Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin policor.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Insajderi.com