" />

Një burrë sulmon katër policë në Prishtinë

Një burrë sulmon katër policë në Prishtinë

Policia njofton se një person ka sulmuar të dielën katër zyrtarë policor në Prishtinë.

I dyshuari sipas policisë nuk e ka respektuar një urdhër.

“Është arrestuar i dyshuar mashkull  kosovar, pasi që i njëjti fillimisht nuk ka respektuar urdhrin  dhe më pas ka sulmuar fizikisht katër zyrtarë policorë”, thuhet në njoftim.

Ilustrim
Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Insajderi.com