Një femër dhunohet seksualisht

Një femër dhunohet seksualisht

Një femër ka njoftuar Policinë se është dhunuar seksualisht nga një femër, njofton Insajderi.

Viktima e sulmit seksual në Ferizaj ka pranuar tretman mjekësor.

Policia ka bastisur shtëpinë e të dyshuarit për veprën e rëndë penale.

Aty janë gjetur 39 fishekë të revoles dhe një elektroshok.

Ai është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com