Një grua bie nga kati i tretë në qendrën tregtare në Prishtinë – policia jep detaje

Një grua bie nga kati i tretë në qendrën tregtare në Prishtinë – policia jep detaje

Një grua ka rënë nga kati i tretë në një qendër tregtare në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes janë parë ekipi mjekësor si dhe policia.

Gazeta Insajderi, ka kontaktua me zëdhënësin  e Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqin ku ka konfirmuar se një grua ka rënë nga gati i tretë dhe momentalisht është në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK).

“Në grand store një grua ka rënë nga kati i tretë momentalisht është në QKUK, ende nuk dihet sesi ka ndodhur rasti, policia është duke hetuar rastin”, ka thënë Krasniqi për Insajderin. /Insajderi.com