Një grua rrah një burrë

Një grua rrah një burrë

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur në Prishtinë gjatë së dielës.

Një grua e ka sulmuar një burrë, njofton Policia e Kosovës.

Viktima ka raportuar rastin ne Policinë e Kosovës, “duke thënë se pas një mosmarrëveshje është sulmuar”.

E dyshuara është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit rasti është dërguar në procedurë të rregullt. /Insajderi.com