Një i vdekur dhe 14 raste të reja me COVID-19

Një i vdekur dhe 14 raste të reja me COVID-19

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19.

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, ka raportuar për 14 raste të reja dhe 12 të shëruar.

Raste aktive tani janë 171, njofton Insajderi

Gjatë ditës së fundit 1.705 persona janë vaksinuar.

Deri më tash 159.045 qytetarë kanë marrë dozën e parë, ndërsa 30.552 kanë kryer dozën e parë. /Insajderi.com