Shqipëri: Një i vdekur dhe tetë infeksione të reja me COVID-19

Shqipëri: Një i vdekur dhe tetë infeksione të reja me COVID-19

Një i vdekur e tetë raste të reja është bilanci i ditës me COIVD-19 në Shqipëri.

Këto infeksione janë nxjerrur nga 3.375 infeksione, njofton Insajderi.

Ndërkaq, janë shëruar edhe 14 të tjerë.

Numri i rasteve aktive është 136, në një kohë ku po vazhdon të aplikimi vaksnimi masiv. /Insajderi.com